MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 9851611
nr 985 1611
Chiffonjé
Betsad furu, längd: 73 cm, djup: 53 cm, höjd: 137 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:53:48
100 kr
300 kr
350 kr